Avaldatud: 19 jaanuar, 2022

19. jaanuaril toimus 28. üleriigiline ajaloo-olümpiaad. Meie koolist osales 16 õpilast.
6. klassi teemaks oli sel aastal Eesti esiaeg. Kadiliis saavutas 6. koha. Väga tublilt valmistusid ning esinesid Melissa, Luisa , Karoliine , Mirtel ja Annabel.
7. klassi õpilased võtsid mõõtu viikingite aja tundmises. Markus läks 6. ja Karl 8. koht. Tubli tulemuse tegid veel Keitlin ja Jennifer.
8. klassis selgusid parimad Rootsi aja tundjad. Ragne pälvis suurepärase 2. koha. Tänu oma kõrgele punktiarvule (54,8 punkti 60st), mis oli vabariigis 6. tulemus, tuleb tal oma teadmised veelkord proovile panna ajaloo-olümpiaadi lõppvoorus Tartus 05. märtsil. Väga hästi esines Evelin, kes pälvis 4. koha.
9. klassi teemaks oli Vabadussõda. Merit saavutas 4. koha, Eliisabet 9. ja Rasmus 10. koha. Tubli tulemuse tegi ka Liis-Loreen.
Aitäh kõigile, kes mitme kuu jooksul süvenesid ajalooteemadesse, tegid imetlusväärselt palju lisatööd ning tõestasid, et oskavad eesmärgipäraselt töötada, julgevad võtta vastu väljakutseid ning karastuvad pingelistes olukordades – vahel on see veel rohkemgi tunnustamist väärt kui ükskõik mis lõpptulemus! Meie koolis õpivad targad ja töökad lapsed!
Täname õpetaja Merikest!