Direktor Tarmo Tammes
tarmo.tammes@koopakool.edu.ee
Tel: (+372) 5330 7063

Juhiabi Ilme Varik
juhiabi@koopakool.edu.ee
Tel: (+372) 78 75 514

Majandusjuhataja Kadri Nassar
kadri@koopakool.edu.ee

Õppe- ja arendusjuht Ene Veberson
ene.veberson@koopakool.edu.ee

Huvijuht Jana Kähr
jana@koopakool.edu.ee

Infojuht/haridustehnoloog Reet Raud
reet@koopakool.edu.ee