Eesnimi   Perenimi Õppeaine E-post
Thomas   Apitius tehnoloogiaõpetus kirschberghof@gmail.com
Aiki   Jõgeva bioloogia, keemia, inglise keel, klassijuhataja 6.klass aiki@koopakool.edu.ee
Daniela
  Das Neves Nascimento Ader inglise keel daniela.dnna@gmail.com
Ülli   Kelner algõpetus, inimeseõpetus, klassijuhataja 2.klass ylli.kelner@mail.ee 
Lilian   Kuuse matemaatika, klassijuhataja 9.klass lilian@koopakool.edu.ee
Jana   Kähr huvijuht, võro kiil jana.kahr@mail.ee
Anneli   Laansalu üks ühele õpetaja annelilaansalu@koopakool.edu.ee
Aiva   Ladva algõpetus, geograafia, klassijuhataja 1.klass aiva.ladva@gmail.com
Maie   Langus abiõpetaja 6.klass
Ülle   Lepiku kunstiõpetus, tööõpetus yllepiku@hot.ee
Veera
  Ljubenko vene keel vsl63@mail.ru
Anneli   Lätting raamatukoguhoidja, klassijuhataja 9.klass anneli.latting@gmail.com
Šeila   Mündi füüsika, õpiabi, haridustehnoloog sheilamyndi@gmail.com
Liina   Palgi eesti keel, klassijuhataja 7.klass liina.palgi@gmail.com
Tiia   Pille logopeed tiia@koopakool.edu.ee 
Reet   Raud arvutiõpetus, IT-spetsialist reet@koopakool.edu.ee
Tiit   Raud muusikaõpetus tiit@koopakool.edu.ee
Ere   Rekker-Mägi algõpetus, klassijuhataja 3.klass ere@koopakool.edu.ee
Silva   Stepanova õppe- ja arendusjuht silva@koopakool.edu.ee
Eve   Säre algõpetus, õpiabi, klassijuhataja 4A.klass anueve1@gmail.com
Maarja   Tamra algõpetus, inglise keel, klassijuhataja 4.klass maarja.tamra@gmail.com
Reena   Tigas HEV koordinaator, sotsiaalpedagoog reena@koopakool.edu.ee
Monika   Toom muusikaõpetus
Ülle   Viitkin kehaline kasvatus ulle.viitkin@mail.ee
Merike   Värs ajalugu, ühiskonnaõpetus, klassijuhataja 5.klass merike.vars@gmail.com
Janeli    Õim õpiabi, eripedagoog janelioim@gmail.com