Avaldatud: 18 juuni, 2026

18.juunil olid meie kooli töötajad ja õpetajad ühisel väljasõidul ja motivatsioonipäeval Viljandimaal.
Külastasime Heimtali põhikooli, kus ringkäigu tegi meile eripedagoog Sirje. Heimtali vanas mõisahoones jalutades saime vahetada kogemusi ja mõtteid ning jagada emotsioone. Täname võõrustamast ning ootame Teid kääpale külla.
Edasi liikusime Heimtali muuseumisse, kus giid tutvustas meile näitust UKU – 60. aastat rahvakunstimeistrite koondise loomisest. Lisaks oli põllul avatud ka hernehirmutiste näitus.
Lõunat sõime Raudnaela kõrtsis, kus toidud maitsesid imeliselt!
Pärastlõunal jalutasime kaks tundi giidiga Viljandis ning tutvusime Viljandi ajalooga.
Õhtupooliku sai igaüks endale meeldivalt veeta. Kes läks Viljandi muuseumisse Köleri näitusele, kes läks Soso juurde sašlõkki sööma võ jalutama.
Oli meeleolukas ning äärmiselt hariv ja vaheldust pakkuv päev!
Meeleolukat puhkust!