Avaldatud: 8 veebruar, 2020

08.veebruaril toimus Võrus XXVII ajaloo-olümpiaadi piirkondlik voor. Kääpa kooli esindas 11 õpilast 6.–9. klassist.
9. klassi teemaks oli sel aastal Vabadussõda ja Tartu rahu. 1. koha saavutas ülekaalukalt Romer Raamat, kes tagas võiduga edasipääsu ajaloo-olümpiaadi lõppvooru, mis toimub 21. märtsil Tartus Miina Härma gümnaasiumis. Laur-Joonas Järvpõld saavutas 6. ja Kaidi Piirisild 8. koha 22 osavõtja seas.
8. klassi teemaks oli Rootsi aeg Eestis. Isabel Huma saavutas 1. koha ning ka Isabel esindab Võrumaad lõppvoorus Tartus.
7. klassi teema – viikingid. Liis-Loreen Sepp auhinnaline 2. koht, Eliisabet Raju 4. ja Merit Hass 8. koht ning Kärol Mägi jagas 10.–11. kohta 20 õpilase seas.
6. klass – vanaaja seitse maailmaimet. Ragne Raamat – 2. koht, Evelin Randva jagas 4.–5. kohta, Reio Paring 11. koht 22 võistleja seas.
Aitäh juhendaja Merike Värs.