Avaldatud: 18 oktoober, 2023

Esimesel klassil käisid kolmapäeval külas Lasva lasteaia Lillehaldja rühma lapsed. Nad tulid vaatama, kuidas nende endistel lasteaiakaaslastel koolis läheb ja tahtsid teada, kuidas ikkagi need päris koolitunnid käivad. Meil toimus koos 4 lühikest tundi. Eesti keele tunnis näitasid 1. klassi lapsed oma lugemisoskust, õppisime täishäälikuid ja täitsime töölehte. Tööõpetuses meisterdasime koos õpetaja Üllega tõrudest loomi. Matemaatikas tegutsesime arvudemaailmas 1-9-ni. Muusikaõpetaja Katriniga plaksutasime rütme ja õppisime laulu isast. Lisaks said külalised ronida ronimisseinal ja nautida ühist vahetundi. Meil oli väga tore ja tegus kohtumishommik. Aitäh kasvatajad Eve ja Siret! Teie rühma lapsed said suurepärasel hakkama!