Avaldatud: 25 juuli, 2023

Õpetajad Ere ja Helin käisid ennast täiendamas Smart Teachers Play More ettevõtte kursusel “Project based learning in the classroom”. Kursus toimus Islandil Reykjavikis 16.-23. juulini. Kursusepäevad olid põnevad ja tihedad. Kuna soovijaid oli rohkem, kui ühele kursusele mahtus, siis avati ka teine rühm. Õppetöö toimus paralleelselt. Põhiõpetajaid oli kaks, nende loengud-praktikumid olid rühmadel vaheldumisi. Lisaks oli teisi lektoreid, mitmeid koolidekülastusi, võimalust küsida, uurida, läbi teha ja arutada. Kuna osalejaid oli kursustel rohkem kui 10st erinevast riigist, oli võimalus luua kontakte ja vestelda väga paljude erinevate riikide haridustöötajatega.
Kursuse põhiteemad olid projektipõhine õpe, demokraatia klassiruumis, haridussüsteemi korraldus ja ülesehitus, töökooli mõiste ja toimimine, kogukonna kaasamine projektõppesse ning tulemuste hindamisse, kuidas viia läbi hindamist projektõppe puhul ja palju muud.
Täname südamest toreda võimaluse eest ERASMUS+ Programmi silmaringi laiendamise ning professionaalsuse edendamise võimaluste eest! Aitäh õp Aiki, et jaksad ja tahad tegeleda ja võimalusi leida!

Täpsemalt siin:

25.07.2023