Avaldatud: 31 august, 2021

Alates 1. septembrist 2021 kasutab Kääpa Põhikool uut õppeinfosüsteemi Stuudium. Stuudium on keskkond kodu ja kooli vahel, mis hõlmab päevikut, õppematerjale, suhtlusmoodulit ehk suhtluskeskkonda ja ka muud vajalikku infot.
Sisselogimine Stuudiumisse: https://kaapa.ope.ee/auth/
Rohkem abistavat infot leiab siit: https://kaapa.ope.ee/abi/info/

Stuudium õpilasele
Ava Stuudiumi sisselogimisleht https://stuudium.com/konto/ ja sisesta otsingusse “Kääpa Põhikool” või kasuta aadressi https://kaapa.ope.ee/auth/
1. Klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto”.
2. Vali “aktiveeri oma konto siin” ja sisesta oma kooli e-posti aadress (eesnimiperekonnanimi@koopakool.edu.ee) ja seejärel saadetakse sinu e-postile link uue salasõna loomiseks.
3. Ava oma e-postkastis vastav kiri ja vajuta lingile, mis viib sinu Stuudiumi kontole, kus saad määrata endale uue salasõna. Uus salasõna peab olema vähemalt 10 tähemärgi pikkune.

Stuudium lapsevanemale
Ava Stuudiumi sisselogimisleht https://stuudium.com/konto/ ja sisesta otsingusse “Kääpa Põhikool” või kasuta aadressi https://kaapa.ope.ee/auth/
Kui sa pole varem Stuudiumisse sisse loginud:
1. Klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” => “esita andmed ja taotle kontot”.
2. Täida vorm.
3. Kui administraator sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.

Palume hoida õpilaste ja lastevanemate kontod eraldi!

Õpilastel ja lapsevanematel soovitame võimalusel kasutada ka Stuudiumi mobiilirakendust, milles saab hoida silma peal tagasisidel, kodutöödel ja suhtlusel. Mobiilirakendus on tasuta ja reklaamivaba.

Probleemide korral pöörduge reet@koopakool.edu.ee või sheila@koopakool.edu.ee