Avaldatud: 17 november, 2023

Tänavuaastal toimus juba 35. korda Võrumaa ajaloos folklooripäev, mis toimus sedapuhku Parksepa Keskkoolis õpetajate Airi ja Helle eestvedamisel. Osales erinevas vanuses tantsijaid Võrust, Rõugest, Haanjast, Antslast, Kääpalt ja Parksepast. Sai kuulata muinasjutte, vaadata etteasteid, osaleda laulu- ja pillimängu, tantsu-, meisterdamise töötubades. Süüagi anti maitsvat ühepajatoitu.
Folklooripäevade idee algataja on proua Maie Pau, aitäh Sulle!
Suur tänu Parksepa kooliperele meid kutsumast, võõrustamast ja lahkesti vastu võtmast. Suur tänu Kirsi Reisid OÜle turvaliselt sõidutamast.
Aitäh Kääpa kooli naiskonnale ja kõigile kiiretele abistajatele, kelle toel saime kärmelt rahvariietesse ja rahvariietest välja. Suur-suur tänu Mari, Krista, Kadri, Kaire, Anneli, Sirli, Reet, te olete lihtsalt suurepärased.
Kõige suurem kiitus läheb õpetaja Erele, 1.-4. klassi tantsulastele ja teie vanematele. Olete väga vahvad.