Kääpa kool tänab.

Avaldatud: 9 juuni, 2020

Tutipidu

Avaldatud: 4 juuni, 2020

Reegleid jälgides pidasid 9. klassi õpilased tutipidu.

KRIISIAJA LOOMINGUKONKURSS KÄÄPA KOOLIPERELE

Avaldatud: 17 aprill, 2020

KRIISIAJA LOOMINGUKONKURSS KÄÄPA KOOLIPERELE
Kui sul tekib hea idee, kuidas väljendada oma mõtteid ja tundeid käesolevast olukorrast
• JUTT
• LUULETUS
• KARIKATUUR
• POSTER
• PLAKAT
• KOOMIKS
JMS…
saada need aadressile: jana@koopakool.edu.ee
Parimad tööd saadetakse autori nõusolekul edasi Eesti Rahva Muuseumi loominguvõistlusele „Rahva lugu: kuidas koroonaviiruse epideemia mõjutas sinu elu?” ning avaldatakse kooli almanahhis
TÖID VÕIB SAATA 20.04 – 10.06.2020

Mõned mõtted kirjutamise ja joonistamise abistamiseks:
• Kuidas muutus eriolukorra väljakuulutamise järel sinu õppimine: ärkamine, arvutikasutus, vastamine, hinnete saamine, õppimise aeg jne
• Kuidas meeldib distantsõpe: missuguseid lugusid, juhtumisi on olnud seoses „koduõppega”
• Kuidas arvestad eriolukorra nõudmistega: käte pesemine, distantsi hoidmine, väljas viibimine jne
• Milliseid tegevusi oled teinud eriolukorra tingimustes
• Kuidas muutus igapäevane suhtlemine sõprade, sugulaste, õpetajatega
• Kas ja kui palju oled loobunud suhtlemisest sõprade, tuttavatega
• Kuidas ja kui palju oled suhelnud vanavanematega
• Kas ja kui palju oled abistanud sõpru, sugulasi, tuttavaid eriolukorras hakkama saamisega
• Kas tunned hirmu, et võid haigestuda
• Mis mõtteid ja emotsioone on sinus eriolukord tekitanud
• Kuidas veedad oma vaba aega eriolukorras

Eelkool

Avaldatud: 10 märts, 2020

Eelkooli viib läbi õp Maarja. Juba teist korda said kokku lapsed, kes soovivad sügisel alustada kooliteed 1. klassis.

Contra külaskäik

Avaldatud: 10 märts, 2020

Emakeelepäeva raames oli külaliseks Contra.

Võrkpalli võistlused

Avaldatud: 10 märts, 2020

Kääpa koolis toimusid võrkpalli võistlused.

Saksa õpilaste külaskäik

Avaldatud: 2 märts, 2020

Sel nädalal on meil külas neli õpilast ja kaks õpetajat partnerkoolist Saksamaalt Paderbornist. Õpilased käivad tööpraktikal.

Kaitseliit relvi tutvustamas

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

Kaitseliit käis koolimajas õpilastele relvi tutvustamas.

Ajarännak: Tartu rahu

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

8.-9. klass rändas aastasse 1920. Rännaku käigus mindi ajas tagasi Tartu rahu aegsesse perioodi ning mängiti minevikusündmus rollimängu elementidega läbi. Õppursõdurid ja Ühistöö tüdrukud.

Tutvustati Nukitsa konkursi raamatuid

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

Eesti Lastekirjanduse Keskus on taas välja kuulutanud Nukitsa konkursi ehk laste lugejaküsitluse kahe viimase aasta algupäraste lemmikraamatute ja raamatupiltide valimiseks.
Kääpa kooli 1.-4. klassi õpilastele tutvustas Nukitsa konkursi raamatuid Võru Lasteraamatukogust raamatukoguhoidja Eve. Kooli raamatukogus said õpilased tutvuda konkursi raamatutega ja valida oma lemmikraamatu ning raamatupildi.