Sub-Radio kontsert

Avaldatud: 17 aprill, 2024

Kolmapäeva lõuna ajal täitus meie kooli spordisaal muusikaga. Kaasahaaravad muusikud ei pidanud kaua ootama, kui tantsupõrandale jõudsid aktiivsed õpilased ja õpetajad. Pärast kontserti said õpilased oma inglise keelt harjutada küsides autogramme või koos pildistada.
American Music Abroad ja USA suursaatkond tõid meie kooli ägeda indie-pop bändi Sub-Radio.
Seda vahvat kontserti pakuti meile, kuna oleme olnud tubli GLOBE kool juba alates 2000. aastast.
GLOBE on ülemaailmne õpilastele mõeldud keskkonnasuunitlusega haridus- ja teadusprogramm, mis edendab õpilaste, õpetajate ja loodusteadlaste koostööd keskkonna ja Maa kui süsteemi uuringute valdkonnas. GLOBE-i toetavad NASA, USA Rahvuslik Teadusfond (NSF) ning USA Välisministeerium.

Läänemere programm

Avaldatud: 15 aprill, 2024

Elame küll merest kaugel, aga neljapäeval tuli Läänemeri meie kooli kohale. 5. klassi noored õppisid Tartu loodusmaja õpetaja Aire Orula juhendamisel Läänemerd ja selle elustikku tundma. Sai määrata kalu, uurida lesta kummalist kehakuju, koostada toiduahelaid. Kas teate, kui rammusat piima annab poegadele hallhülgeema? Programm kestis kolm koolitundi, aga kõik töötasid vapralt lõpuni. Mida paremini me loodust tunneme, seda rohkem on meil soov seda hoida.
Huvitavat õppimisvõimalust rahastas Keskkonnainvesteeringute keskus.

Ootame oma meeskonda õpetajat

Avaldatud: 11 aprill, 2024

Kääpa kool ootab oma meeskonda
ÕPETAJAT (0,8 ametikohta)
kes loob õpikeskkonna, mille keskpunktis on õpilane oma individuaalsete võimete ja
vajadustega;
HEV lastega tegelemise kogemus;
kes oskab ja soovib teha koostööd, tegutseda meeskonnaliikmena;
hea suuline eneseväljendusoskus.
Kandideerimisel ootame järgmisi dokumente:
avaldus;
elulookirjeldus;
kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad;
muud dokumendid, mida kandidaat oluliseks peab.
Kandideerimise tähtaeg 18.04.2024
Dokumendid palume esitada elektrooniliselt aadressile juhiabi@koopakool.edu.ee.
Lisainfo telefonil 5330 7063 või direktor@koopakool.edu.ee Kaire

Kirjanik Mika Keränen

Avaldatud: 10 aprill, 2024

Täna oli Kääpa koolis külas kirjanik Mika Keränen. Kahe tunni jooksul rääkis ta enda elust ja kirjandusest. Loomulikult said õpilased kaasavõetud raamatutesse ka autogramme.

Neljapäeval, 11.04 lühendatud koolipäev

Avaldatud: 10 aprill, 2024

Neljapäevane koolipäev (11.04) on lühendatud seoses õpetajate koolitusega.
Toimub viis tundi.
* Linna 12.33;
* kl 12.50 Tsolgo ringile;
* kl 13.15 muud suunad.

Külas Mika Keränen

Avaldatud: 8 aprill, 2024

10. aprillil on lubanud tulla kohtuma Kääpa koolirahvaga kirjanik Mika Keränen. 3. tunni ajal kohtuvad kirjanikuga aulas 1. – 5. klass, 4. tunni ajal 6. – 9. klass. Kui kellelgi on kodus isiklik Keräneni raamat, siis saab paluda sinna autogrammi.

Võrkpall

Avaldatud: 4 aprill, 2024

Võru maakonna koolinoorte meistrivõistlustel 7.-9. kl tüdrukute võrkpallis saavutasid Kääpa kooli tüdrukud II koha. Foto: Võrumaa Koolispordi Ühendus

Ootame meeskonda õppe- ja arendusjuhti

Avaldatud: 28 märts, 2024

Kääpa kool ootab oma meeskonda
ÕPPE- ja ARENDUSJUHTI (1,0 ametikohta)

* kellel on varasem kogemus haridusvaldkonnas eestvedavas rollis;
* kes on nüüdisaegse õpikäsituse asjatundja ning väärtustab kaasava hariduse põhimõtteid;
* kellel on hea suhtlemisoskus, kes tahab teha koostööd, tegutseda meeskonnaliikmena;
* kes tunneb end mugavalt tagasiside andja ja vastuvõtja rollis;
* kes peab oluliseks elukestvat õppimist ja professionaalset arengut;
* kellel on kogemused arendustegevuses.

Kandideerimisel ootame järgmisi dokumente:
* avaldus;
* elulookirjeldus;
* kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad;
* motivatsioonikiri;
* muud dokumendid, mida kandidaat oluliseks peab.

Kandideerimise tähtaeg 26.04.2024

Dokumendid palume esitada elektrooniliselt aadressile juhiabi@koopakool.edu.ee.
Lisainfo telefonil 5330 7063 või direktor@koopakool.edu.ee Kaire

Orava Kooli ja Kääpa Põhikooli tegevuse ümberkorraldamine

Avaldatud: 27 märts, 2024

Info Võru Vallavalitsuselt, dokumentidega saab tutvuda siin kiri ja otsus.

Playback Show

Avaldatud: 26 märts, 2024

Üle mitme aasta toimus meie koolis Playback Show. Kõik esinejad pakkusid üllatusi ja meeldejäävaid hetki, seetõttu otsustas žürii anda välja ka mitu eriauhinda. Nooremas vanuserühmas tuli võitjaks 1. klass ja vanemas 8. klass.