9. klassi lõpuaktus

Avaldatud: 12 juuni, 2021

9. klassi lõpupidu. Tuult tiibadesse!

Põhikooli lõpuaktus

Avaldatud: 9 juuni, 2021

Kääpa Põhikooli 9. klassi lõpuaktus toimub 12. juunil kell 15.00 spordisaalis.

Aktusele saavad tulla lõpetaja viis pereliiget.

Tänuüritus „Vaba Eesti eest!“

Avaldatud: 7 juuni, 2021

20. augustil 2021. aastal täitub Eesti Vabariigi omariikluse taastamisest 30 aastat. Populariseerimaks Eesti Vabariigi ajalugu ning toetamaks noorte teadlikkust meie riigi loost ja kaasatust meie riigi ajaloo mõtestamisel, korraldab Riigikantselei koostöös erinevate partneritega mitmeid üritusi, sh noortele suunatud projekte.
Esmaspäeval, 07. juunil kell 12.00, toimus Kääpa koolis koostöös Riigikantseleiga Eesti taasiseseisvumise 30. aastapäevale pühendatud tänuüritus „Vaba Eesti eest!“. Külalistena võtsid osa Võrumaa inimesed, kes panustasid meie iseseisvuse taastamisse rohkem kui 30 aastat tagasi, külalised Riigikantseleist ning Riigikohtu esimees Villu Kõve.

Aastapäeva tervitus!

Avaldatud: 19 veebruar, 2021

Kallis koolipere tervitan teid südamest saabuva Eesti Vabariigi 103. aastapäeva puhul!
Elagu Eesti!

Rait Laatsit
Kääpa kooli direktor

Võro keele nätäl

Avaldatud: 3 november, 2020

Võro keele nädäli liigusõ majah ringi “Võro keele agendi 001”, vahetunnih saa kullõlda võro kiilset muusikat.

Kontsert

Avaldatud: 13 oktoober, 2020

Kõik on võimalik
kontsert Kääpa koolis reedel, 16.10
4. tunni ajal spordisaalis
Jaagup Tuisk

Kääpa kool tänab.

Avaldatud: 9 juuni, 2020

Tutipidu

Avaldatud: 4 juuni, 2020

Reegleid jälgides pidasid 9. klassi õpilased tutipidu.

KRIISIAJA LOOMINGUKONKURSS KÄÄPA KOOLIPERELE

Avaldatud: 17 aprill, 2020

KRIISIAJA LOOMINGUKONKURSS KÄÄPA KOOLIPERELE
Kui sul tekib hea idee, kuidas väljendada oma mõtteid ja tundeid käesolevast olukorrast
• JUTT
• LUULETUS
• KARIKATUUR
• POSTER
• PLAKAT
• KOOMIKS
JMS…
saada need aadressile: jana@koopakool.edu.ee
Parimad tööd saadetakse autori nõusolekul edasi Eesti Rahva Muuseumi loominguvõistlusele „Rahva lugu: kuidas koroonaviiruse epideemia mõjutas sinu elu?” ning avaldatakse kooli almanahhis
TÖID VÕIB SAATA 20.04 – 10.06.2020

Mõned mõtted kirjutamise ja joonistamise abistamiseks:
• Kuidas muutus eriolukorra väljakuulutamise järel sinu õppimine: ärkamine, arvutikasutus, vastamine, hinnete saamine, õppimise aeg jne
• Kuidas meeldib distantsõpe: missuguseid lugusid, juhtumisi on olnud seoses „koduõppega”
• Kuidas arvestad eriolukorra nõudmistega: käte pesemine, distantsi hoidmine, väljas viibimine jne
• Milliseid tegevusi oled teinud eriolukorra tingimustes
• Kuidas muutus igapäevane suhtlemine sõprade, sugulaste, õpetajatega
• Kas ja kui palju oled loobunud suhtlemisest sõprade, tuttavatega
• Kuidas ja kui palju oled suhelnud vanavanematega
• Kas ja kui palju oled abistanud sõpru, sugulasi, tuttavaid eriolukorras hakkama saamisega
• Kas tunned hirmu, et võid haigestuda
• Mis mõtteid ja emotsioone on sinus eriolukord tekitanud
• Kuidas veedad oma vaba aega eriolukorras

Eelkool

Avaldatud: 10 märts, 2020

Eelkooli viib läbi õp Maarja. Juba teist korda said kokku lapsed, kes soovivad sügisel alustada kooliteed 1. klassis.