Eelkool

Avaldatud: 10 märts, 2020

Eelkooli viib läbi õp Maarja. Juba teist korda said kokku lapsed, kes soovivad sügisel alustada kooliteed 1. klassis.

Contra külaskäik

Avaldatud: 10 märts, 2020

Emakeelepäeva raames oli külaliseks Contra.

Võrkpalli võistlused

Avaldatud: 10 märts, 2020

Kääpa koolis toimusid võrkpalli võistlused.

Saksa õpilaste külaskäik

Avaldatud: 2 märts, 2020

Sel nädalal on meil külas neli õpilast ja kaks õpetajat partnerkoolist Saksamaalt Paderbornist. Õpilased käivad tööpraktikal.

Kaitseliit relvi tutvustamas

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

Kaitseliit käis koolimajas õpilastele relvi tutvustamas.

Ajarännak: Tartu rahu

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

8.-9. klass rändas aastasse 1920. Rännaku käigus mindi ajas tagasi Tartu rahu aegsesse perioodi ning mängiti minevikusündmus rollimängu elementidega läbi. Õppursõdurid ja Ühistöö tüdrukud.

Tutvustati Nukitsa konkursi raamatuid

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

Eesti Lastekirjanduse Keskus on taas välja kuulutanud Nukitsa konkursi ehk laste lugejaküsitluse kahe viimase aasta algupäraste lemmikraamatute ja raamatupiltide valimiseks.
Kääpa kooli 1.-4. klassi õpilastele tutvustas Nukitsa konkursi raamatuid Võru Lasteraamatukogust raamatukoguhoidja Eve. Kooli raamatukogus said õpilased tutvuda konkursi raamatutega ja valida oma lemmikraamatu ning raamatupildi.

6. klassi KEAT projekti 1. loeng

Avaldatud: 18 veebruar, 2020

Eluks vajalike ohutusalaste teadmiste ja oskuste omandamine loengu viis läbi Kristi Randla Lõunapäästekeskuse ennetusbüroost.

Sõbrapäev

Avaldatud: 14 veebruar, 2020

14. veebruaril tähistati koolis sõbrapäeva!

Taimetervise aasta näitus

Avaldatud: 12 veebruar, 2020

2020. aasta on ÜRO Peaassamblee otsusega kuulutatud rahvusvaheliseks taimetervise aastaks. Taimede tervis on üha rohkem ohustatud kliimamuutuste, kaubavahetuse ja rahva ringirändamise tõttu, sest nii saavad kahjurid ja haigustekitajad priipääsme üle piiride. Põllumajandusamet on koostanud rändnäituse, mida käesoleval nädalal saab vaadata meie kooli aulas. Taimi kaitstes säilitame elu!

www.agri.ee/et/2020-rahvusvaheline-taimetervise-aasta