Inimõiguste nädal Kääpa koolis

Avaldatud: 18 märts, 2019

Inimõiguste nädala raames avatakse koolis näitus “Inimõigustest nõukogude ühiskonnas”, õpilastle andis loengu Mart Nutt. Inimõiguste nädal on seotud Erasmus+ projektiga ning Roneta loovtööga.

Matk Luhasoos

Avaldatud: 15 märts, 2019

Kääpa kooli 8. klass käis koos Saksa õpilastega Luhasoos räätsamatkal.

Rahatarkus

Avaldatud: 15 märts, 2019

Märtsikuu on emakeele kuu kõrval ka finantskirjaoskuse kuu. Kääpa koolis jagas rahatarkust rahandusministeeriumi spetsialist, ettevõtlikkuse õpetaja Liisi Kirch. Oli väga kasulik koolitus.

Emakeelepäev

Avaldatud: 14 märts, 2019

Emakeelepäeva raames oli külas näitekirjanik ja luuletaja Kauksi Ülle.

Wana Wõromaa Wunkorkester

Avaldatud: 14 märts, 2019

Wana Wõromaa Wunkorkestri kontsert toimub 15. märtsil kell 11.50 Kääpa kooli aulas.

Saksa õpilaste külaskäik

Avaldatud: 13 märts, 2019

Sel nädalal on meil külas neli õpilast ja kaks õpetajat partnerkoolist Saksamaal Paderbornis. Õpilased käivad tööpraktikal. 8.klass koos õpetajate Liliani, Anneli ja Janaga korraldasid meeleoluka klassiõhtu. Reedel läheb meie 8.klass koos külalistega Luhasoosse matkale.

Eesti keele 100. sünnipäev

Avaldatud: 13 märts, 2019

14. märtsil tähistame Kääpa koolis eesti keele 100. sünnipäeva. Külas on näitekirjanik ja luuletaja Kauksi Ülle.

Eelkool

Avaldatud: 12 märts, 2019

Toimus esimene eelkooli kohtumine, koolimajaga olid tutvuma tulnud õpihimulised lapsed.

Parkuur

Avaldatud: 12 märts, 2019

Ragnar korraldas oma loovtöö raames parkuuri tutvustava sportliku päeva. Ragnarit aitasid tema treenerid Sergei ja Veiko (MTÜ Vabadussport), kes viivad Kääpa koolis läbi ka parkuuri treeninguid.

Geograafiaolümpiaad

Avaldatud: 12 märts, 2019

12. veebruaril toimus Võrus 7. – 12. klasside õpilaste geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor. Õpilased olid tublid. Liisi Parm saavutas 7. klasside arvestuses 2. koha ja Isabel Huma 4. koha. Romer Raamat jagas 8. klasside arvestuses 1. ja 2. kohta ja Laura Järvpõld saavutas 9. klasside arvestuses 8. koha. Tänusõnad juhendaja Aiva Ladavale.