Kääpa kooli kantselei suveperioodi lahtiolekuajad

Avaldatud: 13 juuni, 2022

Suveperioodil alates 20. juunist 2022. a on Kääpa Põhikooli kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani 9.00-12.00. Juulikuus kantselei suletud, erandkorras võimalik kontakteeruda numbril Tel: (+372) 78 75 514 . 01.08.2022. a – 31.08.2022. a kantselei avatud esmaspäuevast neljapäevani 9.00-12.00.

Koolimaja lahtioleku ajad

Avaldatud: 10 juuni, 2022

10. juunil alates kella 13.00-st maja suletud. 13. juunil maja avatud kella 9.00 st

23. mai koduõppepäev

Avaldatud: 18 mai, 2022

Esmaspäeval 23. mail on kogu koolimeeskond Tallinna Avatud Koolis kogemusseminaril, kus tutvutakse sealse innovatiivse koolikeskkonna ja -mudeliga. Kaasatud on nii pedagoogiline kui majandus- ja köögipersonal.

Seetõttu on esmaspäeval lastel koduõppepäev. Teisipäeval jätkame tavapäraselt.
Esmaspäeval jääb koolmaja suletuks.

Võrumaa laulu- ja tantsupäev Võru Kubijal “Pidu meie õuel”

Avaldatud: 15 mai, 2022

Kääpa Põhikooli 1.-2. ning 5.-7. klassi tantsijad on pisut märjalt ja pisut külmasaanult, kuid siiski rõõmsalt ja üsna õnnelikult mööda saatnud enamuse jaoks esimese tantsupeo. Aitäh, Teile tublid tantsijad, teiega on uhke tunne❤!
Aitäh teile õpetajad Marika ja Krista, ning lapsevanemad-saatjad Katrin, Heli, Jane, Liia, Saskia, Liisi ja kõik teised, kes ühel või teisel viisil abiks olid ❤.
Aitäh, Kristofer, kiire abi ja organiseerimisega toetamast!
Kohtumiseni 29. mail Põlva Intsikurmus. Tulemas on Kagu-Eesti Tantsupidu “Sanna kitmine”
Aitäh õpetaja Ere laste juhendamise eest!

Emadepäev

Avaldatud: 5 mai, 2022

Emadepäeva tähistati Kääpa kooli hoolekogu eestvedamisel 5. mail. Heategevusüritusel sai kaasa elada õpilaste kontserdile ning külalisesinejaks oli Aare Pai ansamblist Öösorr. Avatud oli kohvik, õhtu tulu koguti kasvuhoone-õuesõppeklassi jaoks.

Koolinoorte MV murdmaajooks Kubija Suusabaasis

Avaldatud: 5 mai, 2022

Kolmapäeval, 4. mail toimus Võru maakonna koolinoorte MV murdmaajooksus Kubija Suusabaasis.
Mitmed õpilased meie koolist võtsid osa sellest võistlusest. Vastavalt vanuseklassile läbiti 500m kuni 3000m maastikujooksu.

Meie kooli jooksjate tulemused:
TD 500m
14. koht Sandro Kinsigo
PA 1000m
2. koht Raul Kuld

Aitäh osalejatele ja liikumisõpetajatele!

Rahvusvaheline kiusamisvaba päev

Avaldatud: 4 mai, 2022

4. mail tähistatakse rahvusvahelist kiusamisvaba päeva. Päeva tähistamine sai alguse Kanadast, kus kaks koolipoissi märkasid, et üht kaaslast kiusatakse tema roosa särgi pärast. Järgmisel päeval kandis selles koolis suur hulk õpilasi sarnast riietust. Väljendamaks toetust kiusamisvabale ühiskonnale, kutsusime meiegi üles kõiki kandma midagi roosat.
Soovime kõigile häid ja toetavaid sõpru, rõõmsat meelt ja päikselisi päevi!
Kääpa koolipere ja KiVa tiim

Emadepäeva kontsert

Avaldatud: 3 mai, 2022

Armas koolipere liige!

Olete oodatud
neljapäeval, 5. mail, kell 17.30
heategevuslikule emadepäeva kontserdile ja kohvikusse.

Esinevad kooli õpilased ja Aare Pai.

Üritus toimub kooli sisehoovis.

Headegevuslik õnneloos
väilõppeklass-kasvuhoone rajamiseks.

Ootame oma meeskonda

Avaldatud: 3 mai, 2022

KÄÄPA PÕHIKOOL OOTAB OMA MEESKONDA
MUUSIKAÕPETAJAT, KES :

• Naudib muusikat ja noori kogu südamest;
  • Tahab ja suudab noorte meeled ning südamed helisema panna;
  • Muudab koos noortega tunnid muusade pärusmaaks;
  • Usub, et iga noor suudab ka ise mõne taktigi muusikat teha;
  • On meeskonnas kui mõnus sümfooniline džäss.

Meie juures leiad toetava meeskonna, loomingulise ja kaasaegse töökeskkonna, head võimalused enesearenguks ja enese teostamiseks, 160 kõlavat ja kordumatut laulusõna. Vajadusel aitame elamispinna leidmisega.

Kandideerimiseks saata CV, haridust tõendavate dokumentide koopiad ja visioonivideo (saata link videole, pikkus kuni 3 min) e-postile tarmo.tammes@koopakool.edu.ee märksõnaga „Kandideerimisavaldus“ hiljemalt 6. juuniks 2022. Tööle asumise aeg pärast 20. augustit.

1. klassi astujate vanemate ja laste koosolek

Avaldatud: 26 aprill, 2022

Kääpa Põhikooli 1. klassi astujate
vanemate ja laste koosolek
toimub 5. mail kell 17.00 kooli aulas.

• Tutvume koolieluga
  • Võimalus esitada kooli astumise avaldus (sünnitunnistuse, passi või ID-kaardi koopia; üks foto 3×4 cm)
  • Võimalus osaleda emadepäeva kohvik-kontserdil