Kääpa kooli väljakutsed kriisiajaks

Avaldatud: 21 märts, 2020

Kääpa kooli väljakutsed kriisiajaks (6.04 – 9.04)
Registreeri enda väljakutse iga kord https://lingid.ee/valjakutsed

ESMASPÄEV
Kell 10.00
• Loe endale valju häälega ette üks muinasjutt. Kui muinasjuttu ei leia, mõtle ise välja
Kell 12.00
• Keeda muna. Võta keedetud muna ja supilusikas ning mine välja. Pane muna lusikale ja jookse/kõnni ümber maja

TEISIPÄEV
• Pane käima „Tibutantsu” muusika ning tantsi
Kell 12.00
• Mine välja (võta kaasa käärid) ja vaata, kas sa leiad loodusest pajuurbadega oksi. Lõika mõned oksad ja too tuppa vaasi

KOLMAPÄEV
• Keeda 2 muna, kaunista kasutades fantaasiat ja pliiatseid
Kell 12.00
• Peida kaunistatud munad tuppa ja palu kellelgi pereliikmel need üles otsida

NELJAPÄEV
• Meisterda jänesemask
Kell 12.00
• Värvi mune looduslike materjalidega (näiteks sibulakoored, sügavkülmast võetud mustikad või mustikamoos, kuuseoksad jne… Kui pole selliselt ise varem mune värvinud, palu kellegi abi (näiteks vanavanematelt läbi telefoni)

Sotsiaalpedagoog aitab

Avaldatud: 9 aprill, 2020

Hea õpilane, lapsevanem!

Eriolukord on kestnud juba pikalt ja ilmselt jätkub veelgi. Kui sul on tekkinud muresid, rõõme mida soovid jagada, või vajad selles keerulises olukorras toimetulekuks nõu ja toetust, siis võid julgelt ka minu poole pöörduda. Minuga on võimalik kontakti saada läbi e-kooli või kirjutades e-mailile reena@koopakool.edu.ee . Telefoni teel olen kättesaadav E-N 9.00-14.00. Soovi korral võime teha ka videovestluse.

Meeldivat koostööd soovides
sotsiaalpedagoog Reena Tigas
Tel 53607586

Teade Lasva perearstikeskuselt!

Avaldatud: 22 märts, 2020

Uudis Lasva perearstikeskuse patsientidele: Nüüd saab meiega suhelda ka e-posti teel: info@lasvaperearst.ee Palun kirjeldage lühidalt oma probleemi/soovi (näiteks: seljavalu, viirushaigus, retseptisoov). Retseptisoovi korral kindlasti lisada ravimite nimetused. Loeme kirju igapäevaselt ja püüame Teie muresid lahendada nii ruttu kui võimalik, plaaniliste probleemide korral oleme seadnud eesmärgiks vastata hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. NB! Olge valmis ka selleks, et võtame Teiega ise ühendust telefoni teel. E-posti teel ei ole reeglina võimalik lahendada kiireid terviseprobleeme ega teostada meditsiinilist nõustamist. Palun jagage sihtgrupile!

Vältige suuremaid kogunemisi ja ühistegevusi

Avaldatud: 22 märts, 2020

Head lapsevanemad ja õpilased!
Lähtudes kehtestatud eriolukorrast palume lapsevanematel jälgida, et distantsõppel olevad õpilased peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.
Ohutuse eesmärgil ei tohi koguneda kampadesse ega viibida rahvarohketes avalikes kohtades nagu poed, bussipeatused jm. Värskes õhus olek on väga kasulik ja vajalik, kuid vältida tuleb suuremaid kogunemisi ja ühistegevusi. Võimalusel leidke koos perega aega värskes õhus viibimiseks ja ühiselt tegutsemiseks.
Piirangutest kinnipidamine on oluline, et vältida viiruse levikut. Sellega kaitseme nii riskirühma kuuluvaid inimesi kui ka oma perekonda.

10.10.2020 kooli kokkutulek

Avaldatud: 20 märts, 2020

Kääpa kooli vilistlased, endised ja praegused töötajad!
Kääpa kool tähistab oma 185. aastapäeva kooli kokkutulekuga
laupäeval 10. oktoobril 2020. a
Osalustasu ülekandega maksmisel 10 eurot, kohapeal 15 eurot.
Ülekandega maksmine: Võru Vallavalitsus EE931010402007075008
selgitus: Kääpa kooli kokkutulek, osaleja nimi (lõpetamisel), lõpetamise aasta
Täpsem kava koostamisel.

Teade lapsevanematele

Avaldatud: 12 märts, 2020

E-kooli vestlustes saate õpetajatele sõnumeid saata, vaata juhendit pildilt.
Valitsuskabinet otsustas, et seoses COVID-19 haiguse levikuga sulgevad kõik Eesti haridusasutused, välja arvatud lasteaiad, uksed alates esmaspäevast, 16. märtsist ning lähevad üle distantsõppele. 14 päeva järel hinnatakse olukorda ja tehakse otsus distantsõppe perioodi pikendamise vajalikkuse kohta.
Eelkooli kokkusaamised jäävad ka ära.

Eelkool

Avaldatud: 10 märts, 2020

Eelkooli viib läbi õp Maarja. Juba teist korda said kokku lapsed, kes soovivad sügisel alustada kooliteed 1. klassis.

Contra külaskäik

Avaldatud: 10 märts, 2020

Emakeelepäeva raames oli külaliseks Contra.

Võrkpalli võistlused

Avaldatud: 10 märts, 2020

Kääpa koolis toimusid võrkpalli võistlused.

Saksa õpilaste külaskäik

Avaldatud: 2 märts, 2020

Sel nädalal on meil külas neli õpilast ja kaks õpetajat partnerkoolist Saksamaalt Paderbornist. Õpilased käivad tööpraktikal.